Want to work with us ?

We are looking for Optician / sales assistant in Czech republic:

Oční optika OpticLab se sídlem v Praze hledá nového kolegu / kolegyni na pozici optik/prodejce

Náplň práce

- poradenství zákazníkům
- aktivní prodej brýlí a jiných optických pomůcek
- opravy poškozených brýlí
- administrativní práce spojené s chodem optiky

Požadujeme

- ukončené středoškolské vzdělání s maturitou, praxe v oboru oční optik výhodou
- komunikativnost, příjemné vystupování, flexibilitu, zodpovědnost
- chuť učit se nové věci
- zkušenost s prodejem výhodou
- základní znalost angličtiny s možností dalšího rozvoje v spolupráci s optikou

Nabízíme

- zajímavé finanční ohodnocení doplněné řadou firemních benefitů a školení
- práci v mladém kolektivu
- atraktivní prostředí nově otevřené luxusní optiky v centru Prahy
- zboží od nejznámějších dodavatelů brýlí (Lindberg, Prada, Gucci, Dior atd.) a brýlových čoček Carl Zeiss

Očekávaný nástup

ihned /dle dohody

V případě, že Vás tato nabídka zaujala, zašlete prosím Váš strukturovaný životopis v českém jazyce. Nebo nás kontaktujte skrze portál prace.cz na tomto odkazu https://www.prace.cz/nabidka/1173724138?rps=77

bara@mofodistribution.com

Oční optika OpticLab se sídlem v Praze hledá nového kolegu / kolegyni na pozici Optometrista

Pro více informací nás kontaktujte na níže uvedený e-mail.